عبدالرضا حکیمی

یازار :

+0 به یه ن

عبدالرضا حکیمی

عبدالرضا حکیمی ، موسس و بنیانگذار هلدینگ نظارت‌گستر ایمن، مسیری با بیش از ٢۵ سال قدمت را پیمود، تا از یک شرکت کوچک تازه‌کار، به گروهی موفق در زمینه‌ی تولید و توزیع انواع سیستم‌های نظارتی هوشمند با رعایت بالا‌ترین استاندارد‌های جهانی تبدیل شود.

بگذارید روایت عبدالرضا حکیمی را با این مثل معروف آغاز کنیم که از زمان‌های دور مرسوم بود زمانی که از کسی می‌پرسیدیم علم بهتر است یا ثروت، باید یک پاسخ کلاسیک می‌داد : «علم»؛ اما واقعیت این است که ثروت‌آفرینی با تکیه بر علوم روز جهان در دنیای امروزی بسیار ارزشمند می‌باشد. این اصل همان چیزی است که از آن به عنوان تلفیقی از علم و ثروت نام می‌بریم. این همان شاه کلید موفقیت است که عبدالرضا حکیمی از سنین بسیار پایین بر آن واقف بود. از این‌رو در کنار علم‌آموزی که خانواده اش بر آن تاکید فراوانی داشتند، بخش زیادی از فکر و ذکرش یافتن روش‌های نوین ثروت‌آفرینی بوده است.

 

عبدالرضا حکیمی

 

او به خوبی آگاه بود که برای دست یافتن به ثروت باید کار می کرد . این آگاهی موجب شد تا کنار توجه ویژه‌ای که به علم‌آموزی داشت، به‌دنبال کسب درآمد نیز بود. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در رشته‌ی سخت‌افزار به دلیل سابقه کاری که در دوران دانشجوی خود داشت به سادگی توانست در یک شرکت بازرگانی مشغول به کار شود و طعم شیرین استقلال مالی را بچشد. قدم‌های بلند اما شمرده و حساب‌شده عبدالرضا حکیمی برای ثروت‌آفرینی و البته در کنار آن کارآفرینی نیز از همین‌جا شروع شد.
اکنون او موسس یک هلدینگ بزرگ، در زمینه تولید و توزیع انواع سیستم‌های نظارتی هوشمند در ایران است؛ هلدینگی که برای بیش از ١٠٠ نفر اشتغال‌زایی کرده است. قصه حکیمی، قصه ایمان و اعتقاد است؛ ایمان به راه و اعتقاد به تلاش و تلاش و تلاش. ایمانی که ریشه در تمام رویاپردازی‌های دوران کودکی اش دارد. چرا که او از زمانی که خود را شناخت رویا کارآفرینی را در سر می‌پروراند.

داستان نظارت گستر ایمن

عبدالرضا حکیمی

حکیمی موفق شد تا شرکت نظارت‌گستر ایمن را در سال ۱۳۸۱ در پاسخ به نیاز‌های بازار به سیستم‌های هوشمند نظارتی تاسیس کند. این شرکت در ابتدا، کارخود را با تنها سه کارمند شروع کرد؛ اما خب از آنجا که شرکتی تازه‌کار بود، درآمد شرکت حتی کفاف هزینه‌های جاری را نیز نمی‌داد. نهایتا با ذکاوت و تیزهوشی مهندس عبدالرضا حکیمی این شرکت توانست اولین نمایندگی برند هایک ویژن در ایران را طی قراردادی غیر رسمی دریافت کرده و حیاتی دوباره بیابد. این قرارداد سکوی پرتابی شد برای پیشرفت‌های پیاپی که در انتظار نظارت‌گستر ایمن بود.
یکی از ویژگی‌های ممتاز مهندس حکیمی برقراری ارتباطی صمیمی و دوستانه با کارمندانش بدون در نظر گرفتن پست و موقعیت شغلی فرد می‌باشد. همین ارتباط صمیمانه نیز زمینه‌ی سخت‌کوشی تمام اعضا برای پیشرفت هلدینگ نظارت‌گستر ایمن است؛ چراکه آنها خود را عضوی از یک خانواده‌ی بزرگ میدانند.

گوشه ای از فعالیت های عبدالرضا حکیمی

عبدالرضا حکیمی
اکنون بعد از گذشت ٢٠ سال نظارت‌گستر از یک شرکت اجاره‌ای کوچک به هلدینگی با چندین زیرمجموعه تبدیل شده است. شرکت نظارت‌گستر موفق شده است تا با ارائه گسترده‌ای از محصولات، با‌کیفیتی مطابق با استاندارد‌های جهانی به تمامی نیاز‌های بازار نظارتی و حفاظتی در هر سطحی اعم از صنعتی، نظامی، اداری، خانگی و… پاسخی شایسته بدهد و با ارائه خدمات بی‌مثال خود همانند تعمیرات و… رضایت مصرف‌کنندگان را در هر ضمینه‌ای جذب کند. اقدامات زیر تنها گوشه‌ای از میوه‌ی درخت تلاش و پشتکار مهندس حکیمی در این سال‌ها است.

  • شرکت در نمایشگاه بین‌المللیIntersec در چندین سال متوالی
  • برگزاری سالانه‌ی همایش‌های گسترده‌ی داخلی در راستای حمایت از نمایندگان و مصرف‌کنندگان محصولات خود.
  • عضو اتاق بازارگانی ایران و فرانسه
  • عضو اتاق بازرگانی ایران و چین
  • ارائه محصولات تحت لیسانس انگلستان
  • و…

  • [ ]